fbpx

Doglos on nüüd virtuaalne aedik

Avaldasime uue Doglo versiooni Android telefonidele, mis muudab oma koera valvamise veelgi lihtsamaks ja tõhusamaks. Virtuaalne aedik aitab kontrollida, kas koer on määratud maa-alal või sellelt lahkunud. Tänu teavitusele saab kohe teada, kui lemmikloom geo-aedikust lahkub, mitte mitu tundi hiljem, kui rändur jõudnud mitme kilomeetri kaugusele.

Hetkel pakume ringi kujulist aedikut – kasutaja määrab ära aediku keskpunkti ja välispiiri kauguse sellest. Virtuaalne aedik koos oma hoiatustega toimib, kui seade on jälgimisrežiimis!

Uuenenud äpis on lisaks virtuaalaedikule ka muid täiendusi: parandatud on hoiatuse süsteemi jälgimisseadme aku tühjenemise kohta, ekraanile on lihtsamaks haldamiseks lisatud sisse- ja välja zoomimise nupud.

Muutsime ka jagatud jälgimisseadme haldamist. Pereliikmed, kellele on Doglo äpis jagatud seade, saavad äpis sees jälgimisseadet sisse- ja välja lülitada, näha seadme viimase asukoha andmeid ning koera liikumise ajalugu. Edaspidi on veel täiendusi tulemas.

Oleme uuendanud ka meie teenus- ja privaatsustingimusi, mistõttu tuleb kasutajatel need üle vaadata ja nendega nõustuda. Selleks tuleb vana Doglo äpp maha installida ja uus peale laadida. Uue äpi versiooni number on 1.09.13 (19) ning see on saadaval Google Play’s.

Hetkel toimib geo-aedik ainult Androidis, peatselt on see lisandumas ka iPhonidele.

Doglo virtuaalne aedik - kui lemmikloom lahkub aedikust, saab kasutaja oma telefoni ekraanile vastava hoiatuse.

Doglo virtuaalne aedik - kasutaja määrab ära aediku keskpunkti ja välispiiri kauguse sellest, aediku nime ja valida jälgimisseadme aedikusse.

0