fbpx

Eddie ja Ollie lugu

Kaks neljajalgset sõpra Eddie ja Ollie elavad kaunis maamajakses, kus neil on suur aiaga piiramata õueala. Õues toimetades, hoiab nende omanik alati igaksjuhuks koertel Doglo seadet valve eesmärgil ümber kaela, kuigi Eddie ja Ollie pole kordagi usaldust murdnud ega majaümbert minema jooksnud.eddie ja ollie

Ühel päeval märkas omanik, et tema lemmikud ei ole oma tavapärases mängukohas aias ning koerad ei tulnud tema juurde ka neid hüüdes. Doglo träkkerid jälgima lülitades sai ta suure üllatuse osaliseks, kui selgus, et lemmikud on jooksnud majast kaugele, naabrite aiataha! Koerapoiss Ollie oli ilmselt naiskoera lõhna tundnud ning nõnda võeti ette retk naaberkoera aiataha. Õnneks aitasid naabrid ning kohalik põllumees koerad tagasi koju. Omanik tõdeb, et kunagi pole tema kaks tollerit niimoodi ära jooksnud, kuid teab nüüd, et see võib juhtuda igaühega! Ta tänab Doglo jälgimisseadmeid, sest tänu träkkeritele oli kindlasti palju lihtsam Eddie ja Ollie asukohta kohe tuvastada, kui hakata mööda majaümbrust neid otsima. Koeraomanike ehmatus lõppes õnnelikult ning kaks tollerit on mõnda aega õues ekstra hoole all!

Doglo soovitab hoida kõigil omanikel jälgimisseadet koeral kaelas, ka igaks juhuks õues mängides. Ooterežiimis jälgimisseade püsib laadimata kuu aega ning selle saab igal ajal ja igalt poolt jälgima lülitada mugavalt nutitelefonist. LOE SEADME FUNKTSIOONIDEST LÄHEMALT!

Kui ka Sinul on Doglo seadme kasutamisega kogemusi ning soovid seda jagada, siis kirjuta meile info@doglo.eu või Facebooki/Instagrammi.

0