fbpx

Doglo jälgimisseade on välja töötatud Eestis ning arvestades, et koer saaks liikuda igal pool ja iga ilmaga

Doglo seade annab väga täpse koera asukoha maastikul. Jälgur kasutab mobiililevi ja sellel ei ole kauguse piirangut – koera saab jälgida ka tuhandete kilomeetrite kauguselt. Koera jälgimiseks ja seadme juhtimiseks on vaja vaid nutitelefoni. Lisaks jälgimisele saab koerale helistada ja kuulata koera tegevust ning anda häälkäsklusi. Seadet pidevalt koera kaelas hoides töötab see valveseadmena, koera kadumise korral saab seda lülitada jälgima kaugelt.

Jälgimisseade on väga tugev, kerge, veekindel ning pika tööeaga. Suuremal seadmel on jälgimisaeg 36 tundi (intervall 10 sekundit) ning ooteaeg 1 kuu, väiksema jälguri jälgimisaeg on 24 tundi ja ooteaeg 20 päeva. Veekindluse tagamiseks ei ole seadmel ühtegi ava ega nuppu ning 3 signaaltuld näitavad seadme tööseisundit. Seadme laadimine toimub juhtmevabalt.

Jälgimisseadme töötamise põhimõtted

Ooterežiim

Seadme käivitamisel seadme sinine tuli vilgub kiirelt ja ​ooterežiimis oleval seadmel sinine tuli vilgub "laisalt".

 • Seadme ooterežiimi lülitamine toimub laadijaga (seade asetada laadijale).
 • Ooterežiimis olles saadab seade välja kord tunnis infot seadme aku taseme ja GSM signaali tugevuse kohta.
 • Ooterežiimis olles seade on valmis reageerima talle tehtud telefoni kõnele ja SMS käskudele.
 • Täislaetud akuga suurem seade on ooterežiimis ca 30 ning väiksem ca 20 päeva (sõltub õhutemperatuurist ja GSM-signaali tugevusest).

Jälgimisrežiim

Asukoha otsimisel roheline tuli vilgub ja asukoha tuvastamisel roheline tuli põleb.

 • Seadmel on kaks jälgimisrežiimi:  “Pidev jälgimine” ja “Aktiivsuse jälgimine”
 • Seadme pidevasse jälgimisse lülitamine toimub seadmele helistamisega või saata SMS “1”, jälgur hakkab otsima satelliite ning nende leidmisel näidatakse koera asukohta mobiili äpis. GPS asukoha leidmise kiirus sõltub, kas koer on ruumis, autos, õues ja tema liikumise kiirusest.
 • Seadme aktiivsuse jälgimisse lülitamiseks tuleb saata SMS “2” ning jälguris asuv kiirendusandur hakkab jälgima, kas koer liigub või magab. Kui seade hakkab rappuma, siis seade lülitab sisse GPS ja hakkab koera jälgima. Kui seadme rappumist ei toimu (koer magab, seade on koeralt ära võetud), siis seade lülitub ootele ja uuendab akuinformatsiooni iga tunni järel.
 • Jälgimisrežiimis olevale seadmele helistades võtab seade kõne vastu ning kasutaja saab kuulata, mida koer teeb. Seadmes oleva kõlari kaudu saab koerale edastada häälkäsklusi.
 • Pidevas jälgimisrežiimis on andmete uuendamise intervall vaikimisi 10 sekundit, kasutaja saab äpis muuta asukoha uuendamise sagedus vahemikus 1-99 sekundit (saata vastav SMS sõnum seadmele). ​Aktiivsuse jälgimisel asukoha andmete uuendamise sagedus sõltub seadme rappumise intensiivsusest. Kui koer liigub aeglaselt edastatakse andmeid 20 sekundi järel, koera aktiivsuse suurenemisel seade muudab intervalli kiiremaks. Jooksval koeral edastatakse andmeid 3 sekundi järel.
 • HLT-4.0 seadme tööaeg pideavas jälgimisrežiimis on 10 sekundilise intervalliga ca 1,5 päeva. Aktiivsuse jälgimisrežiimis sõltuvalt koera aktiivsustest ca 1 nädal (tööaega mõjutavad oluliselt GSM levitugevus, satelliitide nähtavus, õhutemperatuur).
 • Jälgimisrežiimist ooterežiimi lülitamiseks saadetakse seadmele  SMS sõnum “0”.

Seadme laadimine

Seadme laadimisel punane tuli vilgub ja täislaaditud seadmel punane tuli põleb.

 • Seadme laadimiseks asetatakse seade laadimisalusele, mis on ühendatud vooluvõrku. Laadimisalus kasutab microUSB laadijat, mida võib kasutada ka autolaadijaga.​
 • Kui asetada laadijale töötav seade, siis seade teeb restardi (roheline tuli läheb 5s põlema). Kui sellel aja jooksul võtta seade laadijalt ära ja panna tagasi (roheline tuli põleb), siis seade lülitab ennast välja.

Doglo jälgimisseadet müüvad poed

Matkatarbed (Tallinn)

Matkatarbed (Tallinn)

Avatud: E–R 10.00–18.00

Pärnu mnt 48, Tallinn

+372 6463 396

Vaata kodulehte
Jahipaun (Tartu, Lõunakeskus)

Jahipaun (Tartu, Lõunakeskus)

Avatud iga päev: 10.00-21.00

Ringtee 73, 51014 Tartu

+372 6000 526

Vaata kodulehte
Jahipaun (Pärnu, Kaubamajakas)

Jahipaun (Pärnu, Kaubamajakas)

Avatud iga päev: 10.00-20.00

Papiniidu 8/10, 80010 Pärnu

+372 6000 524

Vaata kodulehte
SmartDog (Tallinn)

SmartDog (Tallinn)

E-pood

Laki 9 / Kadaka tee 36, Tallinn

+372 507 8266 (Toomas), +372 5656 3703 (Maris)

Vaata kodulehte
4 Käppa (Kuressaare, Auriga)

4 Käppa (Kuressaare, Auriga)

E-L 10-20, P 10-18

Auriga Keskus, Tallinna tn. 88, 93851 Kuressaare

+372 524 9356

Vaata kodulehte
HuWe

HuWe

E-pood

Saku, Eesti

Vaata kodulehte
Anome (Rakvere)

Anome (Rakvere)

Avatud: E–R 9.00–18.00 L 9.00–15.00

Koidula 11, Rakvere

Spordiosakond: 325 8436

Vaata kodulehte
0