fbpx

Jõulukink Sinu koerale

Jõuluaeg on andmise aeg! Pered ning nende loomad tulevad kokku, et koos imelist valget pühadeaega nautida. Kindlasti on Sul palju jõulusoove, mida sooviksid jõuluvana kingikotist leida. Aga mida võiks Sinu koer jõuludeks paluda?

Koer on peremehe parim sõber – ja ka vastupidi! Kuigi koeralt suusõnalist täpset jõulusoovi teada ei saa, võib olla kindel, et Su lemmikloom soovib jõuludeks turvalist olemist, jalutamist ning asjaajamist nii oma peremehe seltsis kui ka üksinda. Loomaomaniku kui parima sõbra kohustus on tagada lemmiku turvaline välikeskkond, kus koer saab ringi joosta ja avastada loodust kõige mugavamal viisil.

Doglo aitab Sinu lemmiklooma jõulusoovi täide viia! Pakume erinevas suuruses koera GPS jälgimis- ja valveseadet, et lemmiku asukoht oleks alati nähtav ning välikeskkond turvaline. Doglo jälgur annab väga täpse koera asukoha ning seadme juhtimiseks on vajalik ainult nutitelefon. Seade kasutab mobiililevi ehk oma lemmikut saad jälgida ükskõik kui kaugelt, kasvõi soojamaareisilt! Hõlpsaks valvesüsteemiks saab luua virtuaalaia ning Doglo valvab Sinu koera 24 tundi ööpäevas. Pikk seadme tööaeg, juhtmevaba laadimine ning vee- ja tolmukindlus muudavad Doglo jälguri kasutuse mugavaks ja lihtsaks!

 

Pühadeaeg on Doglo jälgur e-poes -20% soodushinnaga!

 

Doglo soovib Sulle ning Sinu lemmikule turvalist ja avastamisrohket jõuluaega!

Doglo GPS koera jälgimisseade

Doglo jälgur

Doglo jälgur jõulusoodustus

Koera jõulukink

 

0