fbpx

Kas lemmikloom on kadunud?

Jälgides “Kadunud ja Leitud loomade” gruppe Facebookis, siis teeb väga õnnetuks nähes, kui palju on teateid, et lemmikloom on kadunud! Õnneks on ka ülesleidmisi palju. Kuid stress ja mure, mis valdab omanikku esimesed tunnid ja isegi päevad on suur ja raske. Kust otsima hakata, millistes kohtades kuulutada kadumisest, kes saab appi tulla otsima? Aga kui sa saad seda ennetada ja koera ei peagi taga otsima!

Huntloc on Eestis tegutsev ettevõtte, kes toodab jälgimisseadmeid koertele. Meie Doglo jälgimisseadme ja äpiga näed täpselt koera asukohta nutitelefoni kaardil. Nii saad sa oma lemmikut valvata, kasvõi teisest riigist. Seade on vee- ja tolmukindel, et vees ujumine pole probleemiks. Seadet saab hoida kaelas pidevalt 24 tundi, ooteaeg on seadmel 1 kuu ja aktiivses jälgimises, siis 36 tundi. Seadmele saab peale helistada, käsklusi anda ja kuulata ümbrust. Seade vähendab hirmu, kui koer peaks kaduma. Ühe kasutaja kuldsed sõnad: “Doglo abil sain endale meelerahu 50 sendi eest päevas!”.

Meile kirjutades on võimalik ka küsida väiksema seade kohta, mis on mõeldud taksidele, terjeritele ja teistele “alla-põlve” koertele.

 

0