fbpx

Kodukoertele mõeldud Doglo

Otsides oma lemmikule internetiavarustest jälgimisseadet võib avastada nii mõnegi uue ja huvitava GPS jälgimisseadme. Üks nendest on kindlasti ka jahikoertele mõeldud Huntloci jälgimisseade. Kas teadsid, et kodukoertele mõeldud Doglo jälguri idee ja visioon ongi just sündinud tänu Huntloci jahikoerte seadmele ja selle funktsioonidele? Algselt jahikoerte seade ja jahitegevuseks mõeldud äpp loodi mugavamaks ja arusaadavamaks ka kodukoerte omanikele!

 

Tihti võib juhtuda, et jahikoer satub kodus olles jooksu, et isekeskis jahile minna. Kui jahikoeral on olemas Huntloci seade, siis on võimalik seda kasutada ka Doglo mobiiliäpis, mis on mõeldud koerte valvamiseks kodus. Ühte jälgimisseadet on võimalik kasutada nii jahis Huntloci äpiga kui ka kodus Doglo rakendusega. Jahikoer on ju enamus aja kodukoer ning valvet vajavad nad ka jahivälisel ajal. 

 

Kodukoertele mõeldud Doglo mobiilirakenduses on võimalik jagada koera asukohta kuni viie pereliikmega, kellel kõigil on võimalus lemmikut jälgida, luua virtuaalaedikuid valveks ning ka koeraga suhelda. Doglo seade annab reaalajas ülevaate koera asukohast ja tema liikumistrajektoorist. Koerale on võimalik luua virtuaalne aed, mis aitab valvata, et lemmik kodulähisest alast liiga kaugele ei hulguks. Lisaks on võimalik kaelarihma küljes olevale seadmele helistada, et kuulata koera tegevust ja ümbruskonda. Kerge korpus, vee- ja tolmukindlus lubavad sinu lemmikul avastada ja uudistada maailma kõige täisväärtuslikumal moel. 

 

Loe lähemalt Doglo jälgimisseadme eelistest siit!

OSTA SEADE SIIT!

Kodukoerale Doglo  Doglo jälgimisseade

0