fbpx

Koera isiklik nutitelefon

Tänapäeval on peaaegu igal inimesel nutitelefon, mida nad igapäevaselt kasutavad. Võiks öelda, et nutitelefon on väärt abiline inimeste igapäeva toimetustes. Tehnoloogia areng võib luua kasulikke uusi lahendusi, näiteks koera isiklik nutitelefon, millega on võimalik oma lemmikloomale helistada! 

Doglo jälgimisseadmel on sisse ehitatud kõlar ja mikker, mis võimaldab omanikul enda nutitelefoniga helistada koera seadmele, et koeraga suhelda või ümbrust kuulata. Eelkõige on see funktsioon loodud, et koera kadumisel oleks võimalik koera koju kutsuda või ümbruskonna helisid kuulata. Armas Toller-i koeratüdruk Eddie on ise Doglo jälguri jälgimise ja helistamise funktsiooni järele proovinud. Vaata videot siit!

Koera isiklik nutitelefon hõlmab veel teisigi vajalikke funktsioone, mis valvamist lihtsustavad. Kodukoertele mõeldud mobiilirakendus Doglo võimaldab koera asukohta jagada kuni viie pere liikmega, kes kõik saavad koera nutitelefonist valvata, luua virtuaalaedikuid ning koerale ka helistada. Doglo äpist on mugav jälgida oma koera aktiivsust. Äpp võimaldab salvestada vajalikke koera andmeid (ravimeid, näitustel osalemisi jne). Lisaks saab mõõta koera läbitud teekonna pikkust, et olla kursis kui palju Sinu koer päeva jooksul aktiivselt liigub ja maailma uudistab. Koera isiklik nutitelefon võib olla ka aktiivsusmonitor! 

 

Loe lisaks Doglo äpi funktsioonide kohta siit!

 

Doglo jälguriga on Sinu koer alati pildis – käi rahutundega metsas ja põldudel matkamas! Meie hoolime kõigist uudishimulikest lemmikutest ning nende avastamisrõõmudest!

koera isiklik nutitelefon doglo jälgur

0