fbpx

Koera valve mugavalt nutitelefonist

Loomariigis on koerad ühed parimad haistjad. Neil on kümnetes kordades rohkem lõhnaretseptoreid, kui inimesel. Seega ei olegi võimalik meil kunagi samu lõhnu tunda, mida meie lemmikud tunnevad. Tugev haistmismeel ja instiktid võivad aga tekitada probleeme koera valvega. Oleme jälgimislahenduste väljaarendamisel näinud olukordi, kus koeral on olnud raadiopiirde aed valveks, kuid tugeva võõra lõhna tajumise korral kannatab lemmik ära aiast saadud elektrilöögi ning läheb ikkagi hulkuma. Järelikult pole omanikul kunagi raadiopiirde aiaga kindlustunnet ning tihti peab ta käima oma koera aias kontrollimas.

Doglo on loonud virtuaalse aediku loomise võimaluse, et koerte ootamatut kadumist ennetada.

Nutitelefonis Doglo äpist on võimalik omanikul luua enda lemmikule sobiva raadiusega virtuaalne aedik, mis tuvastab jälgimisseadmega koera alast väljumise ning saadab hoiatusteate omaniku telefonile. Aedikut saab luua äpis endale sobivas suuruses ja mugavasse asukohta kaardil. 

Lisaks aedikule on Doglo loonud koera paremaks valveks ka uue jälgimisrežiimi – “Aktiivsuse jälgimine”.

Selles režiimis hakkab seade koera aktiivselt jälgima alles siis, kui koer ennast liigutab. Kui neljajalgne magab ja ei liiguta, on seade ooterežiimis ning kui seade tuvastab liikumise, on omanikul võimalik nutitelefonist mugavalt oma koera tegemisi jälgida. Antud režiim on mugav ja kasutajasõbralik, omanik ei pea ise jälgimisrežiimi sisse lülitama, vaid seade teeb seda automaatselt ning jooksus loom on koheselt nähtav. Tänu aktiivsuse jälgimise režiimile saab silma peal hoida ka oma koera aktiivsusel, kui tihti ta ringi liigub või magab. Doglo seade saab olla ka koera aktiivsusmonitor! 

Meie klient Bosse ja tema omanik soetasid Doglo jälgimisseadme just põhjusel, et tugeva haistmismeelega Bosset ei heidutanud raadiopiirde elektrilöök üldse, kui lähedal oli tunda mõne emase koera lõhna. Nüüd ongi Bossel raadiopiirde kaitsele lisaks kaelarihmal ka Doglo jälgimisseade ning omanik väga rahul – koer on alati nähtav ja valve all! 

Virtuaalse aediku loomine ja aktiivsuse jälgimisrežiim on vaid mõned funktsioonid, kuidas valvata oma kavalpead mugavalt nutitelefonist! Loe lähemalt ka teiste Doglo äpi funktsioonide kohta siit.

Leiame just Sulle ja Sinu lemmikule sobiva valvelahenduse! Liitu väga taskukohase valveteenusega või soeta oma isiklik GPS jälgimisseade!

koera valve

0