fbpx

Kui palju Sinu koer liigub?

Liikumine on terve koera eeldus.

Mõõdukas treenimine ja liikumine vastavalt koera vanusele, arengule ja füüsilisele võimekusele on vajalik, et koer tunneks ennast õnnelikult ja tervelt. Kutsikas.ee artikkel toob välja peamised eelised koera füüsilisele treeningule:

  • südamelihaskonna tugevnemine
  • koera füüsilise seisundi hoidmine ja parandamine
  • vastupidavuse ja võhma suurendamine
  • vereringe stimuleerimine
  • koera väsitamine

Artikkel soovitab järk-järgult täiskasvanud koera treenida, et temaga koos välisporti nautida. Näiteks ei tohiks omanik oma treenimata koera kaasa vedada suusarajale, kus koer jookseb ja väsitab ennast omaniku seljataga pikka aega. See võib halvasti mõjuda näiteks treenimata ülekaalulisel koeral tema liigestele. Nagu on ka inimestega – tervislik järk-järguline koormuse tõstmine ja treenimine on kasulik nii omaniku kui ka koera tervisele ja tujule!

Kas sina tead, kui palju Sinu koer liigub kodus igapäevaselt? Tihti on raske koera aktiivsust mõõta, kui koer käib isekeskis õues ringi hulkumas. Doglo koera GPS jälgimisseadmele on loodud uus jälgimisrežiim – aktiivsuse jälgimine. Aktiivsuse jälgimisrežiimis (mode 2) jälgimisseadme kiirendusandur jälgib seadme rappumist (kas koer liigub või magab) ning sellest lähtuvalt lülitab seadme jälgimisele või ootele. Doglo jälgur aitab koera aktiivsusel silma peal hoida, sest lemmiku asukoha uuendamise sagedus sõltub seadme rappumise intensiivsusest. Kui koer liigub aeglaselt edastatakse andmeid 20 sekundi järel, koera aktiivsuse suurenemisel seade muudab intervalli kiiremaks. Jooksval koeral edastatakse andmeid 3 sekundi järel. Antud režiim aitab ka jälgimisseadme akut säästa, sest kui koer magab ja jälgur liikumist ei tuvasta, siis läheb seade ooterežiimi, mis muudab seadme tööaja mitme nädala pikkuseks.

Doglo seadmega saad jälgida ja valvata oma koera 24/7, jagada koera asukohta kuni 4 pereliikmega, koerale helistada ja koju kutsuda, virtuaalaedikutega piirata koera suuremahulisi uudistamisprojekte ning ka jälgida, kui palju Sinu koer liigub igapäevaliselt aktiivselt.

LOE TÄPSEMALT DOGLO JÄLGIMISSEADME FUNKTSIOONIDE KOHTA SIIT!

 

Doglo jälgimisseadmega on Sul võimalik oma lemmiku aktiivsust jälgida nutetelefonist mugavalt Doglo äpiga

Doglo meeskond soovib aktiivset avastamisrõõmu kõikidele suurtele ja väikestele karvalistele sõpradele!

koer liigubaktiivsuse jälgimine

0