fbpx

Milline jälgimisseade sobib Sinu koerale?

Suvesoojust on juba õues tunda ning matkahooaeg on alanud. Kindlasti ei tohiks unustada ka oma lemmikuga aktiivselt looduses ringi käia. Kas oled mõelnud soetada ohutuse tagamiseks oma neljajalgsele sõbrale ka GPS jälgimisseadet, kuid pole veel leidnud, milline jälgimisseade sobib Sinu koerale? Kuigi jälgimisseadmeid on mitmeid, tuleks alati eelistada mugavat, veekindlat, pika aku kestvusega ning koera suurusega sobivat seadet. 

Eestis toodetud Doglo jälgimisseade töötab mobiililevil ehk seadmel on sees oma SIM-kaart, mis tagab väga täpse koera asukoha maastikul. Doglo oluliseks eeliseks on see, et koera asukohta saab omanik jagada veel neljale pereliikmele! Jälgur on 100% veekindel ning tal puuduvad nupud – kogu seadme juhtimine toimub äpist. Lisaks on Doglo äpis võimalik koera valveks luua virtuaalne aedik, mis annab märku, kui koer on kodunt liiga kaugele uitanud. Võimalusel saab koerale ka helistada, teda koju kutsuda või ümbruskonda kuulata – kaelarihmas on nii mikker kui ka kõlar. 

 

Jälgimisrežiimid

Träkkeril on kolm erinevat jälgimisrežiimi: ooterežiim ehk seade ootab käsklusi, pidev jälgimisrežiim ehk seade uuendab koera asukohta 10-sekundiliste intervallidega ning aktiivsuse jälgimisrežiim, mis jälgib koera ainult siis, kui koer liigub.

 

Doglo seadmed

Doglo pakub koera jälgimisseadet kahes suuruses – nii väiksele koerale HLT-4.5 kui ka suurele koerale HLT-4.0. Kuigi seadmete funktsioonid on täpselt samad, erinevad nad kaalu ja aku kestvuse poolest. 

 

Suur seade HLT-4.0

Väike seade HLT-4.5

•       Aku 1800 mAh: pidevas jälgimisrežiimis kestab aku 36h, ooterežiimis kuu aega

•       Mõõdud: 88 x 46 x 28 mm

•       Kaal: 98g

•       Komplektis oleva kaelarihma pikkus 60cm, kaal 88g

•       Aku 1500 mAh:  pidevas jälgimisrežiimis kestab aku 24h, ooterežiimis 3 nädalat

•       Mõõdud: 86 x 43 x 24 mm

•       Kaal: 76g

•      Komplektis oleva kaelarihma pikkus 45cm, kaal 44g

Enamasti jälgime seadme soovitamisel reeglit: ülepõlve koerale sobib suur seade, allapõlve koerale väike seade. Kindlasti on ka erandeid, näiteks väike seade suurema kaelarihmaga, mis on samuti võimalik, tuleb vaid ühendust võtta Doglo meeskonnaga! Enamasti sõltub koera tõust, milline jälgimisseade sobib Sinu koerale.

Doglo seadmetega on võimalik tutvuda Jahipauna kauplustes Tartus ja Pärnus, Matkatarvete kaupluses Tallinnas, 4 käppa kaupluses Kuressaares ning SmartDog ja HuWe e-poodides. TUTVU SEADMETEGA KA DOGLO E-POES!

jälgimisseadekoera jälgimisseade

0