fbpx

Rufusse lugu

Rufuss elab perega Lätis, Valmiera linnas. Kuna ta on väike alla põlve koer, siis aed maja ümber on Rufussele liiga suur. Nõnda juhtubki tihti, et koerapoiss tahab aiatagant tervitada teisi neljajalgseid sõpru ning poeb aia alt läbi. Omanik on väga suures mures, et lemmik jookseb autoteele või kaob ära. Aia vahetus on väga aeganõudev ja kulukas, kuid õnnetus ei hüüa tulles – Rufusse omanik ostis lemmikule Doglo väikse koera jälgimisseadme. Läbi Doglo äpi sai omanik lisada kaardile ka virtuaalse aia endale sobiva raadiusega ning nüüd annab nutitelefon kohe märku kui Rufuss on aediku alast väljas. Virtuaalse aediku funktsiooni kasutab omanik igapäevaselt lemmiku valve eesmärgil ning on rahul – Rufusse asukoht on talle alati nähtav. 

Pidevas jälgimisrežiimis kestab jälgimisseade 36h (suure koera seadme) või 24h (väikse koera seade). Nõnda on võimalik terve päev koera jälgida äpist ning valvata virtuaalse aedikuga. Doglo seadmel on ka aktiivsuse jälgimise režiim, mis aitab valvata koera siis, kui koer liigub. Kui koer magab, lülitub seade ooterežiimile – niimoodi säästab seade akut ning püsib laadimata umbes nädala. Seadme laadimine käib mugavalt juhtmevabalt. LOE DOGLO JÄLGIMISSEADMEST LÄHEMALT SIIT!

Kui ka Sinul on Doglo seadme kasutamisega kogemusi ning soovid seda jagada, siis kirjuta meile info@doglo.eu või Facebooki/Instagrammi.

0