fbpx

Sandy lugu

Otepää metsades elab hagijas Sandy koos oma perega. Sandy peremees on ühtlasi ka jahimees ning tänu sellele saab Sandysandy tihti metsas jahil käia. Sandyl on suur oranž jälgimisseadme “Huntloc” logoga, mida peremees kasutab nii jahil käiguks kui ka kodus koera valveks. 

Jahikoerana on Sandyl väga head instinktid ning ühel hilisõhtul läks ta suure õhinaga koduaiast jooksu! Õnneks hoiab omanik koeral jälgimisseadet koguaeg valve eesmärgil kaelas ning jooksus Sandy seadmele sai kaugelt peale helistada. Jälgimisseade hakkas träkkima ning kohe oli äpist Sandy asukoht tuvastatud, jooksis lähedal asuvas metsas ringi. Lemmikule helistades oli aru saada, et Sandy oli eriti jutukas, ilmselt haukus metslooma! 

Doglo äpist saab jagada perelemmiku asukohta kuni viie inimesega ehk terve pere nägi jooksus Sandy asukohta ning ühiselt mindi metsa Sandyle järgi. Koer leiti kiiresti üles ning toodi tuppa. Sandy oli metslooma tagaajamisest rampväsinud ning ülejäänud öö veetis ta mõnusalt diivanil magades. 

Doglo soovitab kõigil jagada äpis koera asukohta kogu perega, kes saavad vajadusel koera asukohta tuvastada, koerale helistada ning teda valvata. Lisaks on hea teada, et Doglo jälgimisseade toimib valveseadmena, kui seda pidevalt koeral kaelas hoida. Seade saab olla ooterežiimis, mille saab vajadusel träkkima lülitada. Jälgur kestab niimoodi koeral kaelas valveseadmena kuni kuu aega laadimata! LOE SEADMEST LÄHEMALT!

Kui ka Sinul on Doglo seadme kasutamisega kogemusi ning soovid seda jagada, siis kirjuta meile info@doglo.eu või Facebooki/Instagrammi.

0